* شرایط مشاهده و استفاده از آگهی
هرگونه استفاده از رایگانا به معنای پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت می باشد. raygana.com هیچگونه توافقی با کاربران خارج از این شرایط نخواهد داشت. شرایط زیر مربوط به کسانی است که به هر شکل از آگهی ‌های منتشر شده‌ در رایگانا استفاده می نمایند.
تلاش raygana.com ، نشر و درج آگهی ها با اطلاعات درست و صحیح می باشد. ولی نمی تواند صحت آگهی ها را تضمین کند و هیچگونه تعهد و یا مسئولیتی در قبال آگهی ها بر عهده نخواهد گرفت.
هرگونه مسئولیت استفاده از آگهی های این سایت بر عهده خود شماست و رایگانا هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، غیر مستقیم، اتفاقى، تبعى، حقوقی و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت نخواهد داشت.
رایگانا هیچگونه قرارداد، تعهدنامه و یا سندی را با آگهی دهندگان حقیقی و یا حقوقی منعقد نمی‌نماید. آگهی ها توسط کاربران سایت هر لحظه قابل تغییر می باشد و رایگانا در این زمینه، هیچگونه مسئولیتی در قبال هر نوع آگهی درج شده در این سایت را نخواهد پذیرفت و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش میدهد.
هرگونه متن، توضیح، پیام، عکس، اطلاعات، مشخصات تماس و یا موارد مشابه آن که به رایگانا ارسال می‌شود و یا در آن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى شده و مسئولیت هرگونه استفاده از آنها که شامل باز تولید، مخابره، افشاء، نشر، پخش و... بر عهده فرستنده آن اطلاعات می باشد.
رایگانا مختار است هر گونه آگهی، پیام و یا تصویری که به این سایت ارسال می نمایید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما و یا ایجاد شده توسط شما باشد را در هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف کند.
هر لینک، مطلب و یا ادعایی که مربوط به رایگانا به واسطه اشخاص حقیقی و یا حقوقی دیگر در سایت، وبلاگ، شبکه های اجتماعی و باقی رسانه ها منتشر گردد، مسئولیت آنها با خود این افراد خواهد بود و رایگانا هیچگونه مسئولیتی در قبال آنان ندارد.
آگهی های رایگانا با هزینه‌ گری گردانندگان سایت جمع‌آوری، مرتب‌سازی، نظارت و توزیع شده است و حق حذف آگهی ها در هر زمان به ارسال کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از رایگانا حق کپی برداری از اطلاعات آگهی دهنده، نوشتار و تصاویر آگهی های ارسال شده به رایگانا را چه به شکل دستی و یا خودکار و هرگونه شکل دیگری نخواهد داشت و انجام دادن این موارد پیگرد قانونی در پی خواهد داشت.
قوانین مصرح در جمهوری اسلامی ایران بر تفسیر، تعبیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

قوانین و مقررات رایگانا

* توجه : درج و ثبت هرگونه آگهی و تبادل لینک رایگان و یا ستاره دار و ... که جزو موارد ذیل باشد ممنوع بوده و رایگانا ، حق حذف آن را دارد. لازم بذکر است که رایگانا هیچگونه مسئولیتی را در قبال آکهی ها نمی پذیرد و در قبول و یا رد آگهی کاملا مختار است. لذا خواهشمند است در ثبت صحیح آگهی خود دقت نظر و همکاری فرموده و ما را با پیشنهادات خود برای تکمیل هرچه بیشتر این قوانین و گزارش تخلفات احتمالی برای ایجاد محیطی امن و قابل اعتماد در فضای مجازی اینترنت یاری فرمایید. پیشاپیش از حُسن اعتماد و همکاری خوب شما صمیمانه سپاسگذاریم.
* مغایرت داشتن با قوانین مصرّح و جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه و همچنین انتشار هرگونه مطالب ضد استقلال و امنیت ملی و اسرار محرمانه و بخصوص کلیه موارد مندرج در ماده 21 قانون جرائم رایانه ای.
* نقض حریم خصوصی افراد، عدم رعایت موازین اخلاقی، درج تصاویر و مطالب مستهجن و اشاعه فحشا و منکر.
* توهین، تمسخر، تخریب و تحریف ائمه و مقدسات، امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و سایر مراجع دینی، ادیان و مذاهب رسمی کشور و همچنین آداب، رسوم، قومیتها، اشخاص، لهجه ها و گویش های مختلف به هر شکلی و بیان مطالب کذب.
* استفاده ابزاری از تصویر اشخاص و چهره های معروف در هر زمینه بدون اطلاع و رضایت آنان، استفاده بی ارتباط به آگهی از تصویر کودکان و همچنین تصویر زنان بدحجاب و سوء استفاده از عکس زنان.
* هرگونه آگهی، خبر پراکنی سیاسی- اجتماعی- فرهنگی- مذهبی و... غیر تجاری.
* درج آگهی با مفاهیم جاسوسی و فروش وسایل مرتبط با آن مانند دوربین های مخفی، خودکار دوربین دار و...
* تبلیغ، آگهی و لینک برنامه‌ و روشهای عبور از فیلترینگ، VPN، کالا و یا خدمات مربوط به نصب آنتن و راه اندازی ماهواره و یا اینترنت ماهواره ای، ابزار و یا آموزش‌های نفوذ و خرابکاری، شکستن قفل،Hack  و  Crack.
* فروش برنامه، CD، نرم افزار، کتاب، جزوات درسی- کمک درسی و کنکور فاقد مجوز قانونی برای انتشار و فروش و همچنین مواردی که حقوق مولفین (Copyright) را نقض می کند.
* تبلیغ، آگهی و لینک هرگونه شبکه های هرمی و مشابه آن، فعالیتهای غیر قانونی و غیر مجاز، درآمد زایی از راه های غیر قانونی اعم از اقتصادی و غیر اقتصادی.
* تبلیغ، آگهی و لینک هرگونه مسابقه، قرعه کشی، بخت آزمایی و... (با جایزه و بدون جایزه).
* فروش و واگذاری هرگونه سلاح گرم و سرد.
* فروش دستگاه فلزیاب، گنج یاب و حفاری غیر مجاز و وسایل مرتبط به آنها و همچنین اشیاء عتیقه و قدیمی (اصطلاحاً زیر خاکی) غیر مجاز.
* تبلیغ، آگهی و لینک هرگونه سایت و خدمات همسر یابی- دوست یابی (با مجوز و بدون مجوز) و همچنین مشاوره خانواده بدون مجوز قانونی.
* کلیه مشاغل پزشکی و حجامت بدون مجوز یا کارت نظام پزشکی.
* تبلیغ، آگهی و لینک هرگونه خدمات، دفاتر و شرکتهای لیزینگ بدون ارائه مجوز قانونی.
* تبلیغ، آگهی و لینک هرگونه خدمات گرین کارت، اقامت در کشورها، مسافرت و اخذ ویزا به کشورها بدون مجوز و تآیید قانونی.
* خرید، فروش و واگذاری اعضاء بدن به هر شکلی.
* خرید، فروش و واگذاری حیواناتی که معامله آن غیر قانونی است و حیوانات اهلی بدون مجوز.
* هرگونه درخواست دریافت پول و بیعانه به هر شکلی و همچنین درج شماره حساب در آگهی بجز مراکز خیریه دارای مجوز.
* هرگونه خدمات و فروش که شائبه کلاهبرداری و فریبکاری در آن باشد و ثبت آگهی های مشکوک.
* معرفی و لینک هرگونه سایت، خدمات، کالا و بخصوص با توجه به فعالیتهای دیگر ما در امر سامانه های ارسال پیام کوتاه و پیامک صوتی که به هر شکل و صورتی قصد رقابت با رایگانا را دارند.
* خرید و فروش مواد غذایی بدون مجوز ، مواد و داروهای تقویتی، نیرو زا، دوپینگ، مخدر و داروهای مرتبط با آن و همچنین داروهای بزرگ و یا کوچک کننده اعضاء بدن بدون مجوزهای بهداشتی، پزشکی و قانونی.
* مراکز مربوط به رقص اجازه آگهی ندارند.
* خرید، فروش و واگذاری فیش حج تمتع.
* درج لینک و آگهی های آموزشی بدون مجوز و یا بدون قرار دادن اطلاعات کامل مدرس.
* درج لینک و آگهی های خرید و فروش خودرو های غیر قابل فروش در کشور.
* درج آگهی یک موضوع به صورت متفاوت در یک روز.
* هرگونه قرار ملاقات تجاری و غیر تجاری.
* آگهی و لینک مربوط به صیغه، محرمیت و ازدواج به جز دفاتر ازدواج و طلاق دارای مجوز قانونی.
* املاء، جمله بندی و نوشتن نادرست.
* نکته: رایگانا ممکن است جهت تسهیل و تسریع درج و انتشار آگهی شما، در مواردی بنا به قوانین دست به ویرایش جزئی آگهی شما بزند.


نماد اعتماد الکترونیک

logo-samandehi